DAILY HI - MATIC

               OSMISTUPŇOVÝ KOMFORT

Hi matic 1000

Začátkem léta se na letišti v Příbrami – Dlouhé Lhotě konala tisková konference a následné testování New Daily Hi-Matic, první osmistupňové převodovky v segmentu lehkých užitkových vozidel.

Poprvé byla představena Daily Hi-Matic automobilkou Iveco na 93. evropském Autosalunu v Bruselu v lednu letošního roku a nyní je uvedena také na český a slovenský trh.

Tato nová generace převodovek nabízí vysokou úroveň flexibility, efektivity, nízkou spotřebu a maximální komfort při cestování. Hi-Matic řadí rychlostní stupně rychleji než zkušený řidič, zařazení vyššího rychlostního stupně jí trvá necelých 200 milisekund. Převodovka Hi-Matic byla navržena s ohledem na životnost motoru a vyžaduje méně častou údržbu, čímž snižuje provozní náklady až o 10 % v porovnání s manuálními převodovkami. Hi-Matic lze kombinovat se vznětovými motory o objemu 2,3 a 3,0 l s výkonem od 78 kW (106 k) do 151 kW (205 k) a točivým momentem 270 až 470 N.m. Navíc ji lze použít pro vozidla s celkovou povolenou hmotnosti do 7,2 tuny. Nová převodovka Daily Hi-Matic je také ideální pro tahání přívěsů do 3 500 kg, přičemž zajišťuje optimální reakci při rozjezdu do kopce díky systému Hill Holder (anti-reverzní systém pro rozjezdy, který brání couvání vozidla). 

Produktová řada Daily Hi-Matic se představuje ve třech různých verzích, které jsou optimalizovány podle převážného typu použití: Urban (městské), Regional (regionální) a International (mezinárodní).

Daily Hi-Matic Urban je ideální pro ty, kteří se denně pohybují v městském provozu. Zaručuje maximální jízdní vlastnosti a komfort díky adaptivní strategii řazení, která upravuje logiku ovládání řazení převodových stupňů výběrem mezi 20 řadícími programy. Standardní výbava vozidla je zaměřena na ty, co pracují převážně v rozvážkovém provozu. Ti, kteří potřebují maximální flexibilitu vozidla, najdou ideálního partnera v Daily Hi-Matic Regional, která nabízí vynikající výkon v režimech Eco a Power, a současně maximální potěšení z jízdy. Ti, kdo jezdí dlouhé vzdálenosti, se mohou spolehnout na Daily Hi-Matic International.

Tento vůz se špičkovým výkonem a pohodlným řízením nabízí vynikající jízdní komfort. Cílem standardní výbavy vozidla je zajistit maximální pohodlí pro ty, kteří tráví hodně času v kabině vozidla. Navíc poskytuje maximálně pohodlnou a bezpečnou jízdu a současně nízkou spotřebu paliva.

Pokud máte zájem si automatickou převodovku sami otestovat, neváhejte kontaktovat naše odborníky z obchodního oddělení na: stratosauto@stratosauto.cz nebo tel.: +420 495 709 101.  

 

Komfort s automatickou převodovkou

Daily automatická převodovka 01Daily automatická převodovka 01
Daily automatická převodovka 02Daily automatická převodovka 02
Daily Hi matic Stratos AutoDaily Hi matic Stratos Auto
automatická převodovka Dailyautomatická převodovka Daily

Sociální sítě

Facebookový profil BMW Stratos     Náš Facebookový profil

Sledujte náš Facebook profil.

Vždy tam najdete něco nového a zajímavosti ze světa Iveco, BMW a Fiat Professional.

Naše služby

Provozujeme moderní autosalony a špičkově vybavené autoservisy pro značky Iveco, BMW a Fiat Professional.
Disponujeme vlastní klempírnoou a lakovnou.

2013 © Stratos Auto - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz Webdesign & SEO