Jezděte až o 40% úsporněji, jezděte na CNG!

Proč zvolit Fiat Ducato na CNG?

Společnost Fiat Professional se pyšní nejširší paletou modelů s pohonem na CNG. První vůz s pohonem na CNG byl uveden na trh v roce 1997, Fiat je také jedničkou v ekologii a nízkému dopadu emisí na životní prostředí. Obecně pohon na CNG je velice ekologické a nákladově efektivní řešení. Vzhledem k dlouhodobé preferenci rozšíření tohoto paliva je zákonem stanovena minimální spotřební daň na několik následujících let. Tento krok zajistí cenu paliva CNG výrazně levnější v porovnání s běžnými palivy Natural či Diesel. Vozy s pohonem CNG nabízí nižší nebo srovnatelnou spotřebu paliva. Bezpečnost těchto vozidel je vzhledem k velmi přísným bezpečnostním zkouškám a opatřením totožná s bezpečností vozů na v současnosti běžná paliva.ŘADA CNG FIAT

Nákladová efektivnost

Pohon na CNG má přibližně o 50% nižší náklady v porovnání s pohonem na benzín a zhruba o 30% nižší náklady v porovnání s pohonem na naftu. Znatelně jsou sníženy i náklady na údržbu, a to díky úplné absenci karbonových usazenin v motoru.

Výkon

Palivo CNG má vyšší oktanové číslo, čímž je zajištěno skvělé spalování paliva a vozy dosahují výborného výkonu za všech jízdních podmínek totožný s pohonem na benzín. Nezáleží, zda jde o městský provoz nebo o cesty na dlouhé vzdálenosti, vždy jde o nejlepší ekonomiku provozu.

Bezpečnost

Nejnovější ochranné systémy maximálně plní své poslání a nabízí stejně vysoké záruky bezpečnosti jako ostatní vozy.

Životní prostředí

Zemní plyn (CNG) neobsahuje žádné toxické složky, čímž snižuje emise pevných částic a aromatických uhlovodíků. Zemní plyn zároveň redukuje o 25% emise oxidu uhličitého a výrazně tak omezuje dopady na skleníkový efekt.

POKUD MÁTE ZÁJEM SI JÍZDU NA ZEMNÍ PLYN OTESTOVAT, KONTAKTUJTE NAŠE ODBORNÍKY Z OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ NA TEL.:+420 495 709 101 NEBO E-MAIL: stratos@stratosauto.cz

Přijďte si otestovat CNG na náš showroom

Fiat Ducato CNG 01Fiat Ducato CNG 01
Fiat Ducato CNG 02Fiat Ducato CNG 02
Fiat Ducato CNG 03Fiat Ducato CNG 03
Fiat Ducato CNG 04Fiat Ducato CNG 04

Sociální sítě

Facebookový profil BMW Stratos     Náš Facebookový profil

Sledujte náš Facebook profil.

Vždy tam najdete něco nového a zajímavosti ze světa Iveco, BMW a Fiat Professional.

Naše služby

Provozujeme moderní autosalony a špičkově vybavené autoservisy pro značky Iveco, BMW a Fiat Professional.
Disponujeme vlastní klempírnoou a lakovnou.

2013 © Stratos Auto - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz Webdesign & SEO