Nový Fiat Doblo

Nový Fiat doblo: ulehčí Vám práci!

 24/3/2015 4 PM

Fiat Professional stojí odnepaměti při tom, kdo pracuje. Nyní uvádí na trh nové Doblo cargo, aby nabídnul vyšší produktivitu, lepší výkon a vysoce funkční, profesionální prostředí. Nové Doblo cargo pomáhá zlepšit pracovní den a kvalitu života toho, kdo řídí.

Nové Doblo nabízí kompletně přepracovaný design interiéru a exteriéru, možnost třísedadlového provedení ve verzi Cargo a o 40 procent lepší průběh točivého momentu u motoru 1.3 MTJ.

Kromě nové přídě s maskou chladiče, která dává Doblu patrný úsměv a tím i přátelštější vzhled přibyla i nová palubní deska, díky které se nové Doblo více přibližuje osobním automobilům.

Na druhou stranu, se svým užitkovým prostorem se s osobním automobilem srovnávat nedá. Mezi silné stránky tohoto vozu totiž bezpochyby patří praktičnost a velký zavazadlový prostor. Do zavazadelníku Dobla se vejde až 790 litrů bagáže a po sklopení zadních sedaček pak vznikne prostor velký 3200 litrů. Vozy s benzínovým motorem pak zvládnou utáhnout až tunový brzdění přívěs a naftový dvoulitr dokonce i 1,5 tunový přívěs.

Doblo je nejlépe ovladatelným a nejkomfortnějším vozem svého segmentu i díky víceprvkové zadní nápravě Bi-Link. Pochlubit se může rovněž největší užitečnou hmotností a objemem v dané třídě. Doblo je k prodeji ve čtyřech karosářských verzích (Cargo, Combi, podvozek a WorkUp), dvě výšky střechy a dva rozvory náprav. Řada umožňuje vytvoření až 200 různých variant šasi a více než 1000 verzí, počínaje dodávkami a konče speciálními verzemi pro různorodé přestavby.

Proč si vybrat právě nové doblo cargo?

  • Až 3 místa v kabině 
  • Multifunkční sedadla
  • Mnoho praktických úložných prostorů
  • 3 stupně multimediálního systému (Radio Bluetooth s USB portem, Radio UconnectTM s 5" dotykovou obrazovkou, ovládání na volantu a USB/ AUX port, Radio UconnectTM Nav s 5" dotykovou obrazovkou a navigací) 
  • Nosnost - nejlepší ve své třídě: více než 1 t
  • Objem nákladového prostoru - nejlepší ve své třídě: více než 5,4 m3
  • Délka nákladového prostoru - nejlepší ve své třídě: více než 3,40 m 

V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat naše odborníky z obchodního oddělení na: stratosauto@stratosauto.cz nebo tel.: +420 495 709 101. 

 

 

Fiat doblo 2015

Fiat doblo 01Fiat doblo 01
Fiat doblo 02Fiat doblo 02
Fiat doblo 03Fiat doblo 03
Fiat doblo 04Fiat doblo 04
Fiat doblo - kufrFiat doblo - kufr
Fiat doblo - ulozny prostorFiat doblo - ulozny prostor
Fiat doblo - zadekFiat doblo - zadek

Sociální sítě

Facebookový profil BMW Stratos     Náš Facebookový profil

Sledujte náš Facebook profil.

Vždy tam najdete něco nového a zajímavosti ze světa Iveco, BMW a Fiat Professional.

Naše služby

Provozujeme moderní autosalony a špičkově vybavené autoservisy pro značky Iveco, BMW a Fiat Professional.
Disponujeme vlastní klempírnoou a lakovnou.

2013 © Stratos Auto - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz Webdesign & SEO