Nový Stralis X-Way

Nový Stralis X-Way:   zbrusu nová řada pro stavební logistiku a městskou dopravu, u které se prolíná podvozek legendárního Trakkeru a terénní vlastnosti s tím nejlepším užitečným zatížením ve své třídě, špičkovým výkonem na silnici a bezkonkurenční spotřebou

Stralis X-WAY je zbrusu nová řada vozů od společnosti IVECO, jejíž vývoj probíhal s ohledem na použití v oblasti profesionálních aplikací a stavební logistiky. Jedná se o DOKONALÝ KOMPROMIS pro silniční užívání, u kterých je zapotřebí terénní mobilita.

Stralis X-WAY se vyznačuje mimořádnými TCO a v oblasti spotřeby a silničního použití disponuje těmi nejlepšími technologiemi IVECO, mezi které patří například i patentovaná technologie Hi-SCR bez nucené regenerace.

Stralis X-WAY mapuje dosud neprobádané území se svou verzí Super Loader, která se vyznačuje mimořádně nízkou pohotovostní hmotností. V zkouškách podle UTAC dosahovala pouhých 8 845 kg, což představuje to nejvyšší užitečné zatížení v celém segmentu. Uveze tedy o 355 kg těžší náklad než nejlepší vozidlo s certifikací podle UTAC, což z praktického hlediska představuje finanční úsporu 23 500 € ročně.

Rekordní modulárnost a design orientovaný na dané použití se promítá do obrovské šíře řady a zákazníci mají možnost uzpůsobit si vozidlo přesně na míru, aniž by museli dělat jakékoli ústupky.

Model Stralis X-WAY NP disponuje motorem IVECO, který je špičkou na trhu technologií využívajících zemní plyn. Ekologické výhody této řady se snoubí se špičkovým užitečným zatížením a výkonem, což ocení zejména firmy zabývající se stavební logistikou v městských centrech, kde platí omezení pro naftová vozidla, a pracoviště s non-stop provozem, kde platí hluková omezení.

 

Sociální sítě

Facebookový profil BMW Stratos     Náš Facebookový profil

Sledujte náš Facebook profil.

Vždy tam najdete něco nového a zajímavosti ze světa Iveco, BMW a Fiat Professional.

Naše služby

Provozujeme moderní autosalony a špičkově vybavené autoservisy pro značky Iveco, BMW a Fiat Professional.
Disponujeme vlastní klempírnoou a lakovnou.

2013 © Stratos Auto - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz Webdesign & SEO