Představení BMW 7

V úterý 24. 11. 2015 představila naše společnost novou generaci BMW 7. Luxusní model zbrusu nové vládní limuzíny se špičkovou výbavou v podobě nejrůznějších asistentů byl odhalen v rámci slavnostního společenského večera. Ten se konal v příhodných prostorách Jízdárny Pražského hradu za účasti významných i populárních osobností. Noblesní Jízdárnu rozzářil nejen lesk nového vozu, ale i atraktivní přehlídka společenských šatů předního návrháře Osmanyho Laffity či vystoupení vynikajícího houslisty Pavla Šporcla.

Již od roku 1977 je řada 7 tím nejlepším, co mnichovská automobilka nabízí. Ta nová je už šestou generací. Vlajková loď  nabízí špičkovou výbavu včetně nejmodernějších technologií. Fakt, že dnes vozy dokáží zaparkovat samy, už jen tak někoho nepřekvapí. Ale tato prémiová limuzína zaparkuje sama, aniž by ve voze kdokoliv seděl. Klíč nové generace BMW Display Key navíc umožňuje dotykové ovládání. Novinkou je zcela nový systém iDrive s funkcí rozpoznání gest Gesture Control. Ten dokáže rozpoznat  gesta, kterými je možné ovládat funkce jako: přijímání hovorů, zesílení hudby a podobně. Na dvanáctipalcovém dotykovém displeji palubní desky řidiče je k dispozici nabídka navigace, hudby, rádia i nastavení vozu ve zcela novém designu. Maximální dávku pohodlí si můžete vychutnat v prodloužené verzi Long. Ta má navíc nově paket Executive Lounge, který zahrnuje velmi komfortní a elektricky nastavitelná zadní sedadla s vyhříváním, ventilací i masážními funkcemi.  Dále umožňuje odsunutí sedadla předního spolujezdce – k získání ještě většího prostoru a komfortu pro cestující na zadním sedadle. I z nich se dají veškeré tyto pokročilé funkce ovládat a to pomocí bezdrátového sedmipalcového tabletu BMW Touch Command. Poprvé v historii uvádí BMW s příchodem nové řady BMW 7 vzduchový podvozek na přední i zadní nápravě. Za příplatek je možné tento podvozek doplnit o inteligentní systém Executive Drive-Pro, který snímá povrch vozovky a optimalizuje nastavení tuhosti podvozku.  V neposlední řadě se nové BMW řady 7 může pochlubit inovativní technologií světlometů Laser Lights s dosvitem až 600m.

 „Je to skutečně vůz se supermoderní technikou. Navíc má důstojný a majestátní vzhled. Je to auto pro opravdové džentlmeny,“ dodává k novému BMW 7 Ing. Šárka Strakošová, generální manažerka BMW společnosti Stratos Auto.

V duchu noblesy a majestátnosti se nesl i samotný večer 24. 11. Nový model přivítala společnost Stratos Auto se svými hosty v luxusním prostoru Jízdárny Pražského hradu. I sám program potvrdil velkorysost pořádající společnosti vůči svým příznivcům. Na své si totiž přišly i dámy a to díky velkolepé přehlídce večerních šatů slavného módního návrháře Osmanyho Laffity. Skutečnost, že firma fandí českému sportu i umění potvrdila také přítomnost významných ambasadorů: Jakuba Koháka, Romana Šebrleho, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Gabrielu Frankovou či Vavřince Hradilka. I sama moderátorka setkání, půvabná Iva Kubelková, je tváří společnosti Stratos Auto, stejně tak jako houslový virtuóz Pavel Šporcl. Jeho působivé sólové vystoupení bylo vkusně sladěno s vlastním aktem odhalení modelu. Fúze luxusu, noblesy, velkorysosti i umění zafungovala ten večer na plné čáře: v zapůjčené nové prezidentské limuzíně BMW7 společnosti Stratos Auto můžete na svých cestách potkat právě Pavla Šporcla či Osmanyho Laffitu.

Představení BMW 7

1.1.
2.2.
12.12.
15.15.
17.17.
23.23.
27.27.
29.29.
33.33.
36.36.
41.41.
42.42.
43.43.
47.47.
4949
4646

Sociální sítě

Facebookový profil BMW Stratos     Náš Facebookový profil

Sledujte náš Facebook profil.

Vždy tam najdete něco nového a zajímavosti ze světa Iveco, BMW a Fiat Professional.

Naše služby

Provozujeme moderní autosalony a špičkově vybavené autoservisy pro značky Iveco, BMW a Fiat Professional.
Disponujeme vlastní klempírnoou a lakovnou.

2013 © Stratos Auto - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz Webdesign & SEO