Záchranná služba České republiky převzala BMW i3.

Ředitel Zdravotnické záchranné služby Královehradeckého kraje MUDr. Jiří Mašek převzal klíče od nového BMW i3. Vůz byl zapůjčen na půlroční užívání (nebo 9000 km).

STRATOS AUTO se do poskytnutí speciálně upravených vozů BMW i3 záchranným službám zapojil ve spolupráci s BMW Group Česká republika. Zápůjčkou vozidla BMW i3 pro potřeby záchranné a zdravotnické služby bychom chtěli navázat na předchozí úspěch s poskytnutím vozidel BMW i3 do služeb policie. Ten byl odstartován již na začátku dubna 2017 a předčil naše očekávání. Věříme, že elektromobily mají i v tomto sektoru uplatnění. Pokud alespoň jednou některé z vozidel bude využito při záchraně lidského života, budeme považovat tuto spolupráci za úspěšnou. 

Vůz splňuje podmínky vozidel zvláštního určení. Je upraven a vybaven technologií americké společnosti WHELEN v souladu s vyhláškou 295/2012 pro převoz zdravotnických pracovníků a krevních derivátů. Jde zejména o certifikovaný maják a výstražná světla. Vůz je rovněž vybaven kabelem pro rychlé dobíjení a Charge Now kartou.

Celosvětově nejúspěšnější prémiový elektřinou poháněný vůz. Je to také nejrozšířenější elektromobil používaný v záchranných a bezpečnostních složkách. Tento vůz s karbonovou nosnou strukturou a vyspělými komunikačními systémy dokáže obstát nejen v soukromém sektoru, ale také v oblastech profesionálních záchranných a bezpečnostních sborů.

BMW i3 s unikátní konstrukcí, využívající pro nosnou část uhlíkové kompozity (karbon), stále na trhu nemá v prémiovém segmentu konkurenci. S elektromotorem o výkonu 125 kW/170k poskytuje nejen lokálně bezemisní mobilitu, ale také působivou dynamiku. Záchranná služba jistě ocení nejen vynikající výhled z vozu, daný výše umístěnými sedadly, ale také vyspělé služby vycházející z trvalého připojení vozidel k internetu.

Záchranná služba České republiky

Stratos-BMW-DSC_3103Stratos-BMW-DSC_3103
Stratos-BMW-DSC_3166Stratos-BMW-DSC_3166
Stratos-BMW-DSC_3172Stratos-BMW-DSC_3172
Stratos-BMW-DSC_3177Stratos-BMW-DSC_3177
Stratos-BMW-DSC_3185Stratos-BMW-DSC_3185
Stratos-BMW-DSC_3267Stratos-BMW-DSC_3267
Stratos-BMW-DSC_3212Stratos-BMW-DSC_3212
Stratos-BMW-DSC_3289Stratos-BMW-DSC_3289

Sociální sítě

Facebookový profil BMW Stratos     Náš Facebookový profil

Sledujte náš Facebook profil.

Vždy tam najdete něco nového a zajímavosti ze světa Iveco, BMW a Fiat Professional.

Naše služby

Provozujeme moderní autosalony a špičkově vybavené autoservisy pro značky Iveco, BMW a Fiat Professional.
Disponujeme vlastní klempírnoou a lakovnou.

2013 © Stratos Auto - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz Webdesign & SEO