Logo
  Šikovní zaměstnanec servisu Stratos Auto

  Kariéra

  Hledáme do týmu šikovné a zkušené posily. Oceníme u vás chuť do práce, aktivní přístup a odvahu překonávat překážky, které se, ať chceme nebo nechceme, před námi v životě objevují.

  Výpis pozic

  Logistik - nákupčí a prodejce náhradních dílů

  Autosalon Kia a Iveco, Hradec Králové

  STRATOS AUTO hledá do svých servisních řad nového kolegu na pozici Logistik - nákupčí a prodejce náhradních dílů, který bude důležitou součástí našeho týmu.

  Detail pozice

  Automechanik

  Autosalon Kia a Iveco, Hradec Králové

  Tým značky STRATOS AUTO hledá do svých řad posilu na pozici automechanik, který bude důležitou součástí profesionálního servisního zázemí. Přijmeme do našeho mladého týmu kolegu, který s námi bude sdílet smysl pro preciznost a kvalitu. Máme nejmodernější přístroje a technologické postupy a jsme připraveni Vás zaškolit a vše naučit.

  Detail pozice

  Prodejce vozů

  Autosalon Kia a Iveco, Hradec Králové

  Staňte se součástí našeho týmu Stratos Auto. Pokud rádi komunikujete, máte rádi rozmanitou, "akční" práci, přijďte mezi nás a my Vás maximálně podpoříme v úspěšné kariéře a růstu. Jsme připraveni Vás kvalitně a profesionálně zaškolit. Budete reprezentovat značku svojí osobou a životním stylem. Vaším denním chlebem bude nadchnout zákazníky předváděcí jízdou a svým entusiasmem.

  Detail pozice

  Přijímací technik servisu vozidel

  Autosalon Kia a Iveco, Hradec Králové

  STRATOS AUTO hledá do svých servisních řad posilu na pozici přejímací technik, který bude důležitou součástí servisního příjmu. Vaší každodenní činností bude komunikace se zákazníky, příjem vozidel do servisu, sledování průběhu opravy a administrativní správa servisních zakázek.

  Detail pozice

  Asistentka servisu vozidel

  Autosalon Kia a Iveco, Hradec Králové

  Servisní tým hledá do svých řad pečlivou a energickou posilu, která by mu byla oporou a zároveň pomohla s administrativním chodem servisního úseku. Vaší každodenní činností bude systematická práce s databázemi, obsluha firemního softwaru a přímý kontakt se zákazníky.

  Detail pozice