O společnosti STRATOS AUTO, spol. s r.o.

Vykouzlíme Vám na tváři spokojený úsměv.

Stratos Auto

Naše společnost STRATOS AUTO, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1994. Od začátku se věnujeme autorizovanému prodeji a servisu užitkových a nákladních vozů IVECO. Začínali jsme jako menší rodinná firma se dvěma servisními halami a zázemím pro prodej nových vozů Iveco. Postupně jsme se vypracovali a dnes ve všech svých třech divizích (Iveco, BMW a Fiat Professional) zaměstnáváme přes 100 zaměstnanců.

V roce 2004 jsme se stali autorizovaným servisem BMW a za další tři roky (2007) jsme pro tuto značku postavili nejmodernější autosalon BMW v České republice. Od roku 2009 také zastupujeme značku FIAT Professional v segmentu užitkových vozidel.

 

 

18. října 2012, tedy téměř v den svých 18. narozenin, společnost STRATOS AUTO otevřela svůj druhý BMW autosalon, tentokrát v Praze na Proseku. V té době nejmodernější autosalon BMW v Evropě již tehdy splňoval standardy oficiálně platné pro rok 2013.

Pro všechny zastupující značky jsme pod hlavičkou STRATOS AUTO vystavěli nejen zcela nové servisní haly vybavené nejmodernějšími technologiemi, ale také moderní a prostorné autosalony, ve kterých si v klidu a v příjemném prostředí můžete vůz prohlédnout, vyzkoušet a otestovat.

V roce 2004, po dokončení rozsáhlé modernizace provozoven, jsme zavedli systém řízení kvality ISO 9001:2008.

 

Startos Auto - nocPro zvýšení rozsahu a komplexnosti naší nabídky služeb a zároveň také konkurenceschopnosti a zajímavosti pro zákazníky jsme v následujících letech vybudovali vlastní klempírnu, lakovnu a myčku nákladních i osobních vozidel a vybavili je tím nejmodernějším, co bylo k dispozici.

Za svůj status stabilní české firmy vděčíme především svému majiteli panu Martinovi Strakošovi, který je jejím zakladatelem a jediným majitelem. Pan Strakoš si vzal za své to, co pro něj znamenal legendární soutěžní speciál, vůz Lancia Stratos. Vůz tento název dostal díky futuristickým tvarům, které jakoby přicházeli ze stratosféry.

To, co pro pana Strakoše znamenal a znamená vůz Lancia Stratos, se rozhodl neustále si připomínat právě názvem své společnosti. Myšlenku, která se podařila kdysi zhmotnit vizuálně tímto vozem, vštěpuje týmu zaměstnanců společnosti STRATOS AUTO.

 

Stratos Auto

Stratos Auto - Praha Stratos Auto - Praha
Stratos Auto - Praha 2Stratos Auto - Praha 2
Stratos Auto - Praha nocStratos Auto - Praha noc
Stratos Auto - Hradec Králové nocStratos Auto - Hradec Králové noc

 

Mottem nás všech ve STRATOS AUTO je jít neustále dopředu, zkvalitňovat své služby, nezastavit se před problémy a hlavně vykouzlit spokojený úsměv na tvářích našich zákazníků.

Váš tým STRATOS AUTO

*
*

Položky označené * jsou povinné.

Sociální sítě

Facebookový profil BMW Stratos     Náš Facebookový profil

Sledujte náš Facebook profil.

Vždy tam najdete něco nového a zajímavosti ze světa Iveco, BMW a Fiat Professional.

Naše služby

Provozujeme moderní autosalony a špičkově vybavené autoservisy pro značky Iveco, BMW a Fiat Professional.
Disponujeme vlastní klempírnoou a lakovnou.

2013 © Stratos Auto - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz Webdesign & SEO