Logo

  7 letá záruka Kia

  DŮKAZ KVALITY

  Můžeme hovořit o kvalitě, protože ji skutečně vyrábíme. Vývoj, výroba i Vaše vlastnictví vozů Kia jsou doprovázeny neustále se zpřísňujícími standardy a kontrolami kvality. Proto jsme jediným výrobcem, který nabízí v Evropě záruku na 7 let/150 000 km. Jen velmi málo dílů je z tohoto velkorysého záručního krytí vyloučeno. Novou definicí kvality ručíme za to, že Vám Vaše Kia bude poskytovat výjimečné zážitky každý den.

  Co získáte?

  7 let Kia Záruka

  Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

  7 let Kia Asistence

  jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

  7 let aktualizace mapových podkladů navigace

  zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

  Hlavní výhody

  Nejvyšší standardy kvality

  Automobily Kia jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy výroby v automobilovém průmyslu. Tato výjimečná kvalita umožňuje značce Kia nabízet nejdelší záruku na nový vůz v Evropě.

  Pocit jistoty

  Kia je jediným výrobcem automobilů v Evropě, který nabízí záruku na 7 let/150 000 km, s níž budete mít pocit naprosté jistoty.

  Celoevropská platnost

  Záruka platí ve více než 20 evropských zemích. Včetně například Švýcarska.

  Převoditelnost na následné vlastníky

  Záruka je převoditelná na následné vlastníky, pokud se vozu dostává pravidelné údržby.

  Vyšší zůstatková cena při prodeji ojetého vozu

  Náklady na údržbu Vašeho vozu budou díky této velkorysé záruce nižší a zůstatková cena při prodeji ojetého vozu bude pravděpodobně vyšší.

  Záruka na výrobní vady

  Záruka kryje jakékoli výrobní vady, které vyjdou najevo při normálním používání a které lze připsat chybě ve výrobě nebo montáži. Na vady, způsobené normálním opotřebením během provozu, jako je opotřebení pneumatik a brzdového obložení, se záruční krytí nevztahuje.

  V případě dotazů neváhejte kontaktovat naše prodejce.