Logo
  nový vůz

  Kia ProCeed

  Již od
  578 496 Kč bez DPH

  Představujeme model Kia ProCeed

  Seznamte se s podmanivým vzhledem modelu ProCeed, vypovídajícím o výkonu a jízdních schopnostech tohoto vozu. Těšit se můžete na hladce fungující intuitivní technologie pro neustálé spojení s ostatními lidmi a se vším důležitým, zatímco vy trávíte čas na cestách.

  Nová a výrazná po všech stránkách

  Od charakteristické tygří masky s plovoucími tmavě chromovými dekory ve tvaru křídla, červených akcentů a loga GT na mřížce až po výrazný nárazník a moderní full-LED světlomety doplněné o LED mlhová světla i LED světla denního svícení ve tvaru šípu. Každý prvek čelní partie ProCeedu byl nově koncipován tak, aby jednoznačně hlásal sportovní charakter tohoto vozu.

  Asistent pro jízdu na dálnici s funkcí pokročilého adaptivního tempomatu na bázi navigace

  Asistent pro jízdu na dálnici (HDA) pomáhá zachovat bezpečný odstup ProCeedu od vozidla vpředu a udržuje vlastní vůz uprostřed daného jízdního pruhu. Současně ovládá řízení, zrychlování a zpomalování v daném jízdním pruhu. Pokročilý adaptivní tempomat propojený s navigací a funkcí zatáčení (NSCC-C) pak v kombinaci s výše uvedeným systémem využívá data navigace k rozpoznávání blížících se zatáček na trase; při nájezdu do zatáčky automaticky zpomalí vozidlo a po jejím projetí obnoví přednastavenou rychlost jízdy.

  Inteligentní tempomat (SCC) s funkcí Stop & Go

  Systém SCC 5 se snaží udržovat vámi přednastavenou rychlost a vypočítává relativní postavení a rychlost vozidla vpředu s využitím přední kamery a radaru pro zachování bezpečného odstupu. Systém sám ovládá zrychlování a zpomalování, aby vaše Kia ProCeed neustále udržovala bezpečný odstup od vozidla jedoucího před vámi. Když vůz vpředu zastaví, totéž udělá i váš ProCeed. Když se vozidlo vpředu opět rozjede, automaticky se začne pohybovat i váš vůz.

  Máte zájem o vůz?