Logo
  nový vůz

  Kia Ceed SW PHEV

  Již od
  801 636 Kč bez DPH

  Futuristický design

  Od okamžiku, kdy Váš zrak spočine na modelu Ceed Sportwagon Plug-in Hybrid (PHEV), si budete jisti tím, že hledíte na to nejlepší z obou světů – kombinaci dynamického a přitažlivého designu s prostorným a praktickým interiérem, a to vše doplněno výhodami ekologického elektrifikovaného pohonu Kia. Tento vůz dává svým designem o sobě vědět – nejen výjimečnou maskou chladiče na přídi, ale také elegantní siluetou karoserie a odvážným designem zádě s jedinečným nárazníkem a zadními svítilnami LED. A díky vyspělému elektrifikovanému pohonu Kia s plynulými přechody mezi používáním zážehového motoru a elektromotoru si můžete užívat ekologičtější jízdu v ryzím komfortu. Akumulátory můžete nabíjet z domácí zásuvky nebo na veřejné nabíjecí stanici. Stačí zasunout konektor do integrované elektrické zásuvky na levé straně vozidla a o 2 hodiny a 15 minut později budete mít zcela nabito.

  Moderní hybridní řešení

  Asistent pro hospodárnou jízdu Eco-DAS (Eco-Driving Assistance System) Nový asistent pro hospodárnou jízdu Eco-DAS kombinuje funkce setrvačné jízdy CGC (Coasting Guide Control) a předvídavého řízení energetických toků PEC (Predictive Energy Control), které Vám pomohou k hospodárnější jízdě. Tyto funkce jsou přímo propojeny s navigačním systémem modelu Niro a umožňují vozu předvídat provozní podmínky, aby bylo možné snižovat spotřebu energie a využívat ji co nejefektivněji, případně vyhledávat vhodné příležitosti k získávání dodatečné elektrické energie pro nabíjení sady akumulátorů. Navigační systém Coasting Guide analyzuje vaši trasu, aby vás informoval, kdy si sundat nohu z pedálu. Systéme virtuálního zvuku motoru (Virtual Engine Sound) – akustická varovná signalizace, která se aktivuje pouze v režimu jízdy na elektřinu za nízkých rychlostí nebo při couvání. Uvedený systém produkuje virtuální zvuk o hlasitosti až 59 dBA k bezpečnému upozorňování chodců na přítomnost vozidla.

  Efektivní jízdní módy

  Výběr režimu EV / HEV zlepšuje vaši spotřebu paliva. Tlačítko Sport poskytuje živější výkon pohonné jednotky. Šestistupňová dvouspojková převodovka umožňuje paralelní přenos celého výkonu benzínového i elektrického motoru.

  Máte zájem o vůz?