Logo
  nový vůz

  Kia EV6

  Již od
  1 199 157 Kč bez DPH

  Připraven na budoucnost

  EV6 je zcela elektrický crossover značky Kia, který přináší novou éru a stanovuje nová měřítka mobility pro příští roky. Nechte se inspirovat přitažlivým a osobitým designem.

  Pohyb, který inspiruje

  EV6 je moderní a sportovní crossover. Každý detail, velký i malý, přispívá u tohoto přitažlivého, svalnatého designu k osobitému a sportovnímu vzhledu.

  Nechte se inspirovat

  Při usednutí do modelu EV6 budete mít pocit, že jste se ocitli v budoucnosti. V tomto interiéru si budete všechny zážitky maximálně užívat. A to díky funkcím, které dohlédnou na Vaši pozornost, dodají Vám inspiraci a zajistí bezpečnost.

  Dominantní displej

  Dominantou interiéru je panoramatická zobrazovací plocha tvořená dvěma 12,3" zakřivenými displeji, která vylepší Vaše zážitky z jízdy poskytováním důležitých informací a minimem ovládacích prvků pro snadné a ničím nerušené řízení.

  Funkce V2L (Vehicle-to-Load)

  Přenosný zdroj elektrické energie. EV6 poslouží díky globální modulární platformě pro elektromobily, E-GMP (Electric-Global Modular Platform), a velké sadě akumulátorů i jako přenosný zdroj elektrické energie pro každodenní život nebo rekreační aktivity. Této inovativní funkci říkáme V2L (Vehicle-to-Load). Jejím prostřednictvím můžete napájet elektrické spotřebiče, například při kempování či promítání filmů, nebo dokonce nabíjet jiné elektromobily, a to výkonem až 3,6 kW.

  Moderní design

  Revoluční proporce karoserie. Díky globální modulární platformě pro elektromobily, E-GMP (Electric Global Modular Platform), má tento model revoluční proporce. Kontrast mezi velmi dlouhým rozvorem, krátkými převisy vpředu i vzadu a velkými koly umožnil designérům značky Kia vytvořit pro model Kia EV6 jedinečný a moderní design.

  Jezděte hospodárně

  Kia EV6 představuje I-PEDAL. Tato funkce umožňuje řidiči ovládat rychlost jízdy, zrychlovat, zpomalovat a zastavovat pouze prostřednictvím pedálu plynu. A nejen to. Model EV6 je vybaven také rekuperačním systémem, který získává zpět kinetickou energii při zpomalování, a významně tím prodlužuje dojezd vozidla a zvyšuje jeho hospodárnost.

  Buďte vždy ve spojení

  Kia Connect nabízí majitelům vozů Kia ještě lepší zážitky. Nepřetržité propojení s Vaším vozem Vám umožní zjišťovat jeho stav od míry nabití akumulátorů až po zámky dveří. Kia Connect zvýší také bezpečnost a plynulost Vaší jízdy navigací s dopravním zpravodajstvím v reálném čase. Pokyny budete dostávat prostřednictvím prémiového audiosystému Meridian a panoramatické zobrazovací plochy tvořené dvěma 12,3" zakřivenými displeji.

  Máte zájem o vůz?