Logo
  nový vůz

  Kia EV6 GT

  Již od
  1 471 884 Kč bez DPH

  Síla čistoty

  Atletické tvary, elegantní detaily. Kia EV6 GT si okamžitě získá pozornost svými sportovními detaily a širokým postojem plným sebevědomí. Od poutavé přední kapoty se specifickou mřížkou a nárazníkem GT až po robustní vymodelovanou karoserii – tento crossover se rozhodně nestydí naplno projevit svůj sportovní charakter. A také nadchnout – ve všech ohledech a při každé cestě.

  Vůz navržený s cílem inspirovat

  Moderní sportovní crossover EV6 GT byl stvořen pro milovníky volantu a v provozu jej rozhodně nikdo nepřehlédne. Zaujme i svými detaily, jako např. atraktivní přední kapotou se specifickou mřížkou a nárazníkem, robustní karoserií s nápadnými křivkami; novými LED světlomety, jedinečnými zadními svítilnami na zádi a mnohým dalším.

  Ultra rychlé dobíjení

  Se systémem 800V ultra rychlého multidobíjení na cestách zbytečně neztrácíte čas dobíjením. To znamená méně starostí a více příležitostí užívat si chvíle za volantem.

  Vůz připravený vás ohromit

  Progresivnímu a elegantnímu interiéru EV6 GT lze jen těžko odolat. S materiály a povrchy pro maximální pohodlí, detaily GT, které vás uchvátí, a hi-tech funkcemi pro maximální bezpečnost.

  Napájení V2L (Vehicle-to-load)

  Mobilní napájecí zdroj Díky své podvozkové platformě E-GMP a vysokokapacitnímu akumulátoru dokáže EV6 GT posloužit jako váš mobilní napájecí zdroj pro všední i volnočasové aktivity. Uvedenou schopnost označujeme jako V2L (Vehicle-to-load - Od vozidla k zařízení). Zdroj disponuje výkonem 3,6 kW, a spolehlivě tak zajistí vaše potřeby při kempování, napájení videoprojektoru, nebo dokonce dobíjení jiného elektromobilu.

  Multi systém rychlého dobíjení

  Flexibilní dobíjení Prostřednictvím 800V systému ultra rychlého dobíjení je možné dobít akumulátor z 10 na 80 % za pouhých 18 minut 1 . Multi systém rychlého dobíjení dále umožňuje používat ultra rychlé dobíjení napětím 800 V i rozšířenější 400V systém. Při 400V dobíjení používá EV6 GT elektromotor a střídač, kdy hladce převádí 400 V z dobíječky na napětí 800 V. Tato transformace probíhá hladce a intuitivně tak, aby byla za všech okolností zajištěna optimální rychlost dobíjení.

  Máte zájem o vůz?