Logo
  nový vůz

  Kia Niro PHEV

  Již od
  871 884 Kč bez DPH

  Objevte zcela novou modelovou řadu Kia Niro

  Pro všechny, kteří jsou připraveni myslet dopředu, zkoušet nové věci a zajistit udržitelnost. Najděte si cestu k městskému crossoveru (CUV) postavenému na inovacích. Výrazný a smělý design karoserie. Prostorné, ale s minimalistickým pojetím na palubě. A futuristické díky vyspělým technologiím, konektivitě a bezpečnosti. Zvolte mezi čistě elektrickým provedením Niro EV a hybridní či plug-in hybridní variantou.

  Velkorysé ve všech ohledech

  Prostorné rozměry, minimalismus v detailech a přívětivé prostředí po všech stránkách – naši návrháři spojili nejmodernější design a technologie s pohodlnými sedadly a chytrými funkcemi, k nimž přidali důraz na relaxaci všech cestujících.

  Stylové uspořádání pracoviště řidiče

  Strukturované recyklované materiály a uvolňující dekorační osvětlení kolem řidiče doplňuje středový panel se zabudovaným multimodálním ovládáním pro pohodlnou správu multimédií a nastavení klimatizace. Celé prostředí charakterizuje vytříbená estetika, kterou doprovázejí praktické úložné prostory a posuvné držáky nápojů ve středovém panelu.

  Neustále ve spojení. Pro vaši inspiraci

  Zcela nová Kia Niro, překypující špičkovými technologiemi pro dokonalou konektivitu, je příslibem bezproblémového a intuitivního ovládání pro maximální požitek z jízdy.

  Funkce palubní telematiky Kia Connect a služby Kia Live

  Snadný a intuitivní přístup ke všem potřebným informacím na cestách 3 . Zjistěte nejrychlejší trasu do cíle na základě dopravních dat v reálném čase včetně průběžných aktualizací a odhadovaného času příjezdu do cíle. On-line služby 'Kia Connect Live Services' 2 využijete ke sledování počasí, vyhledávání volných parkovacích míst, bodů zájmu a dobíjecích stanic. Aktivujte rozpoznávání hlasu a zadávejte hlasové příkazy bez použití rukou prostřednictvím technologií Android Auto™ a Apple CarPlay™

  Interaktivní mobilní aplikace Kia Connect

  Nemusíte ani být ve vozidle: pomocí aplikace Kia Connect 2 na chytrém telefonu ušetříte čas a budete stále ve spojení. Klepnutím na funkci „Najdi moje vozidlo“ podle potřeby kdykoli vyhledáte svůj vůz. Navigace „na poslední kilometr cesty“ pomáhá po zaparkování vozidla najít samotný cíl cesty pomocí mobilního telefonu. Pokud se volantu vašeho vozu chopí někdo cizí, je zde režim „Parkování s obsluhou“, který skryje vaše soukromá data a umožňuje přes aplikaci Kia Connect sledovat klíčové informace vozidla, jako je např. maximální rychlost. Nebo si pomocí funkce „Odeslat do vozidla“ předem naplánujte trasu do cíle a zkontrolujte stav vozidla ještě před vyjetím.

  Napájení V2L (Vehicle-to-load)*

  Neuvěřitelně praktické: Kia Niro EV s funkcí napájení V2L (Vehicle-to-load) se stává mobilním zdrojem energie na vašich cestách. Při plně nabitém akumulátoru poskytuje napájecí výkon až 3 kW. Můžete tak napájet další zařízení na palubě i vně vozidla – například elektrické spotřebiče při kempování, vysavač při čištění vozidla, elektrokolo nebo notebook. *pouze u EV modelu

  Luxusní relaxační sedadlo spolujezdce

  Vždy v té nejpohodlnější poloze, pouhým stiskem tlačítka: Speciální „Relaxační“ sedadlo předního spolujezdce umožňuje změnu sklonu v širokém rozsahu až do polohy ležení. Minimální únava a maximální pohodlí, zejména na delších trasách.

  Promyšlené využití prostoru

  Zcela nové Niro díky nárůstu délky, šířky i rozvoru nabízí zcela novou dimenzi prostornosti v kabině i zavazadelníku. Navíc s mimořádným řešením v podobě předního kufru o objemu 20 litrů pod kapotou elektromobilu: uplatnění najde pro nejrůznější drobnosti, např. dobíjecí kabel. Potřebujete-li přestěhovat něco většího, prostor zvětšíte sklopením zadních sedadel, čímž získáte pro náklad až 1445 litrů (v závislosti na zvoleném provedení Nira).

  Prémiový audiosystém Harman/Kardon

  Toužíte po nejvyšší úrovni kvality zvuku na palubě vozu? Prémiový audiosystém Harman/Kardon zprostředkuje pohlcující zážitek při poslechu hudby v celé kabině – o vaši zábavu se stará subwoofer, technologie Clari-Fi™ a prostorové ozvučení QuantumLogic™.

  Máte zájem o vůz?