Logo
  nový vůz

  Kia Picanto

  Již od
  247 917 Kč bez DPH

  Poutavý exteriér

  Nová Kia Picanto je kompaktní velikostí, od přírody zábavná a velká stylovostí. Od svých stylových kontur a výrazného obličeje až po high-tech biprojekční světlomety s LED světly pro denní svícení a obrysovými svítilnami, vždy zanechá dojem, když se pohybuje po městě nebo se vzdaluje na otevřené silnici.

  Najděte si svůj styl

  Hledáte způsob, jak učinit nový model Kia Picanto ještě zábavnějším? Nejlépe uděláte, když si individualizujete svůj vůz paketem výbavy, který dokonale vyjádří Váš postoj. Na výběr máte klasický stupeň výbavy Base Line s okouzlujícími prvky v interiéru a exteriéru, GT Line s ultra propracovanými, sportovními detaily a X-Line s designem inspirovaným kategorií crossoverů.

  Palubní služby

  Palubní služby zahrnují služby Kia Live2, 3, hlasové ovládání online a navigaci online. Tento soubor vyspělých funkcí Vám bude poskytovat nedocenitelné informace o aktuální dopravní situaci, zajímavých cílech a potenciálně volných místech pro zaparkování na ulicích i v parkovacích objektech – a mnoho dalších dat. Všechny palubní služby jsou poskytovány bezplatně po dobu 7 let.

  Bezdrátová nabíječka telefonů

  Potřebujete nabít telefon? V novém modelu Kia Picanto to jde snadno a bez drátů. Stačí odložit kompatibilní mobilní telefon do speciální přihrádky na středové konzole.4 A to je všechno! Pokud se do přihrádky dostane jiný předmět, bezpečnostní systém detekce cizích objektů deaktivuje funkci nabíjení.

  Drive Wise

  Drive Wise

  Objevte DRIVE WiSE, nejnovější pokročilé asistenční technologie pro řidiče navržené ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu.6 A udělejte z řízení radost. Například asistent pro zamezení předcházení kolizím (FCA) na nové Kia Picanto. Tím, že automaticky varuje a brzdí, pokud její radarové senzory zaznamenají riziko kolize, vám FCA pomůže vyhnout se nehodě nebo ji zmírnit.

  Systém sledování mrtvého úhlu (BCAA)
  Výběr motorů

  Jízdní dynamika

  Nová Kia Picanto přichází s novým poháněcím mechanismem, který zaručuje nižší emise. Vyberte si motor podle svého stylu jízdy: Silný a výkonný motor 1.0 T-GDI je skvělým partnerem do městského provozu. Pokud vám jde především o omezení vaší uhlíkové stopy, vyberte si motor 1.0 MPI, který vám zajistí snížení emisí až na 98 g CO2/km.

  Obratnost a ovladatelnost

  Máte zájem o vůz?