Logo
  nový vůz

  Kia Sorento

  Již od
  909 074 Kč bez DPH

  Zakuste, jak chutná opravdový výkon. Bez obětování hospodárnosti.

  Modelová řada Kia Sorento přináší pozoruhodný výkon a hospodárnost bez obětování radosti za volantem – a při zachování možnosti výběru mezi vyspělými elektrifikovanými pohony. Kromě naftové jednotky nejnovější generace můžete zvolit hospodárnost a všestrannost hybridního pohonu, jakož i jednoduchost a funkčnost plug-in hybridu. Každá z nabízených možností přináší nejnovější technologické výhody k uspokojení individuálních potřeb mobility. Jaká bude vaše volba?

  Radost z dynamické jízdy

  Přední partie Sorenta odráží atletický charakter vozu prostřednictvím markantní strukturované mřížky chladiče, kterou ještě zvýrazňuje chromové a leskle černé lemování, sportovní nárazník v odstínu karoserie s dekorem ve tvaru křídla nebo stylový stříbrný kryt předního nárazníku. Celkový vzhled dokresluje dynamické osvětlení, tvořené novými projektorovými světlomety s dvojicí LED zdrojů, LED světly denního svícení a LED mlhovými světly.

  Velkorysý prostor, styl a pohodlí

  Luxusní a moderní interiér byl navržen tak, aby každý okamžik strávený za volantem proměnil v příjemný zážitek: od jedinečné atmosféry dekoračního osvětlení přes luxusní materiály až po vytříbené detaily. Těšit se můžete i na celou řadu prvků ke zvýšení pohodlí, jako jsou USB dobíjecí porty pro všechny členy posádky. K atraktivitě prostředí dále přispívá velkorysá nabídka místa, elegantní ergonomie a kvalitní odhlučnění kabiny.

  Sorento Hybrid: To nejlepší z obou systémů pohonu

  Skutečně dobře vybavené: s benzínovým motorem i elektromotorem. Sorento Hybrid používá propracovaný hybridní systém s paralelním uspořádáním, který přepíná mezi benzínovým a elektrickým pohonem, resp. využívá oba společně. Systém rekuperačního brzdění proměňuje kinetickou energii v elektřinu k dobíjení akumulátoru. Tímto výrazně snižuje emise v rámci každodenního cestování při zachování požadované flexibility a všestrannosti.

  Asistent pro jízdu na dálnici (HDA)

  Navržen pro bezpečnější a snazší cestování v dopravních zácpách. HDA ve spolupráci s pokročilým adaptivním tempomatem a systémem následování v jízdním pruhu (LFA) ovládá zrychlování, brzdění a řízení podle vozidel jedoucích vpředu. Výsledkem je snazší a bezpečnější jízda v dopravních zácpách. Systém pomocí kamery a radarových senzorů udržuje bezpečný odstup od vpředu jedoucího vozidla a současně sleduje vodorovné dopravní značení, aby se váš vůz držel stále uprostřed daného pruhu. HDA funguje v rozsahu od 0 do 180 km/h.

  Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) s funkcí Stop & Go

  Plynulá jízda bez námahy s udržováním bezpečného odstupu od vozidla vpředu. Pokročilý adaptivní tempomat udržuje vámi přednastavenou rychlost a vypočítává relativní polohu a rychlost vozidla vpředu s využitím přední kamery a radaru k zachování bezpečného odstupu mezi oběma vozidly. Systém ovládá zrychlování i zpomalování, aby při zastavení vozidla vpředu automaticky zastavilo i vaše Sorento. Když se vozidlo vpředu opět rozjede, automaticky se začne pohybovat i vaše Sorento.

  Máte zájem o vůz?