Logo
  nový vůz

  Kia XCeed

  Již od
  417 339 Kč bez DPH

  Crossover. Podle nových měřítek.

  Posilte svoji nezávislost Kia XCeed, navržená pro váš životní styl s cílem překonat veškerá očekávání, posouvá požitek z jízdy s crossoverem na novou úroveň. S výrazným vzhledem, sportovnějším než kdy dříve. Nejmodernější elektrický pohon. Nejnovější funkce konektivity pro hladké spojení s ostatními. A mnoho dalšího.

  Crossover, který jsme navrhli pro váš životní styl

  Vůz navržený pro všechny, kteří netrpělivě vyhlížejí nové životní výzvy, styl crossoveru a hravá přední partie nového provedení modelu XCeed s výraznějším vzhledem než kdy dříve. Poutavá vylepšení verze GT-line včetně nových koncových LED světel, specifické masky chladiče, sportovně tvarovaného spodního přívodu vzduchu a vylepšeného nárazníku.

  Styl, pohodlí a konektivita

  Usedněte dovnitř a poznejte to pravé vzrušení. Špičková kabina nového modelu XCeed posouvá měřítka designu, sofistikovanosti, prostornosti a všestrannosti – a mění definici sportovní jízdy. Nový leskle černý panel PRND přidává špetku smělosti, nové zpětné zrcátko s tenkým rámečkem poukazuje na sportovní atmosféru, zatímco nově pojaté značení ovládacích prvků pomáhá přiblížit nejnovější technologie doslova na dosah ruky.

  Plně digitální přístrojový štít 12,3"

  Všechny informace neustále k dispozici, v reálném čase: Jednolitý displej prezentuje skvěle čitelné digitální kruhové ukazatele rychloměru a otáčkoměru. Dále zde najdeme pokyny navigace k odbočování, informace audio systému, telefonní hovory a kontakty, detailní informace o trase a mnoho dalšího. Společně se zcela novými designovými motivy na výběr a možností propojení s jízdními režimy.

  Pozoruhodné pohodlí v kabině

  Kia XCeed dokáže v kabině nabídnout nejen sportovnější polohu za volantem v kombinaci s lepším výhledem z vozu, ale i snadný přístup a velkorysý prostor pro všechny cestující. Nabídka místa nad hlavou i prostoru pro nohy všech pasažérů vás jednoduše překvapí.

  Asistent pro jízdu na dálnici s funkcí pokročilého adaptivního tempomatu na bázi navigace

  Snižuje riziko tím, že vás upozorňuje na blížící se vozidla. Další technologie pro snazší řízení a udržování správného směru na dálnicích. Asistent pro jízdu na dálnici (HDA) pomáhá zachovat bezpečný odstup XCeedu od vozidla vpředu a udržuje vlastní vůz uprostřed daného jízdního pruhu. Současně ovládá řízení, zrychlování a zpomalování v daném jízdním pruhu. Pokročilý adaptivní tempomat propojený s navigací a funkcí zatáčení (NSCC-C) pak v kombinaci s výše uvedeným asistentem využívá data navigace k rozpoznávání blížících se zatáček na trase. Při nájezdu do zatáčky systém automaticky zpomalí vozidlo, zatímco po jejím projetí obnoví přednastavenou rychlost jízdy.

  Inteligentní tempomat (SCC) s funkcí Stop & Go

  Plynulá jízda bez námahy s udržováním bezpečného odstupu od vozidla vpředu. Systém SCC 5 se snaží udržovat vámi přednastavenou rychlost a vypočítává relativní postavení a rychlost vozidla vpředu s využitím přední kamery a radaru pro zachování bezpečného odstupu. Systém sám ovládá zrychlování a zpomalování, aby vaše Kia XCeed neustále udržovala bezpečný odstup od vozidla jedoucího před vámi. Když vůz vpředu zastaví, zastaví se i váš XCeed. Když se vozidlo vpředu opět rozjede, můžete se též snadno rozjet sešlápnutím plynového pedálu nebo stiskem tlačítka na volantu.

  Motory a převodovky

  Vybírejte s nabídky výkonných benzínových a vysoce hospodárných naftových motorů: Jednotka 1,6 litru T-GDi s maximálním výkonem 204 k nezklame za žádné jízdní situace. Naftová jednotka 1,6 litru CRDi EcoDynamics+ nabízí dynamické jízdní schopnosti mild hybridního pohonu. V závislosti na uspořádání můžete volit mezi sedmistupňovým dvouspojkovým automatem a šestistupňovou manuální převodovkou. Všechny motory splňují emisní normu Euro 6d.

  Volič jízdních režimů

  Volič jízdních režimů zvyšuje požitek z jízdy nastavením účinku servořízení, reakcí škrticí klapky, resp. odezvy systému řazení (u vozů vybavených dvouspojkovou převodovkou). Režim Normal přináší hospodárný a efektivní provoz bez stresu, zatímco volba Sport znamená citlivější reakce pro vyšší požitek z dynamické jízdy.

  Máte zájem o vůz?